V e d e n í     o d d í l u

SMÍŠEK IVET BERUŠKA
vedoucí oddílu zástupce vedoucí zástupce vedoucí

Vedoucí

SNĚŽENKA ŠVESTKA LŮCA HERMELÍN BERUŠKA BORŮVKA
vedoucí vedoucí Liščat vedoucí Lvíčat vedoucí Zvonků vedoucí Panterů vedoucí
VEJA MICHAL MAKULA ŠÁRKA OFCA BARNABÁŠ
vedoucí Liščat vedoucí Orlíků táborová vedoucí táborová vedoucí technická podpora všudypřítomná štěkna


šestka benjamínků
LVÍČATA

ŠNEK
UZLÍK
PEPA
TOBÍK
KLÍŠTĚ
VALČA
TEREZKA
MATĚJ
VRÁŤA
MATOUŠ
JÁCHYM
LUCKA
 
 
 
 
 
PETR
 
 
 
 
 


šestka světlušek
ZVONEČKY

EMČA
ANETKA
HEŘMÁNEK
IVČA
TOPINKA
LUCKA
ŠIŠKA
ANIČKA
KÁJA
NATKA
AMÁLKA
JULČA
 
 
 
 
KLÁRKA
LUCKA
 
 
 
 


šestka vlčat
LIŠČATA

MARS
MARŤA
DAVČA
LUKY
MÝVAL
FILDA
 
FANDA
MAXÍK
VILDA
ALEŠ
ADAM
 




družina mladších skautů
PANTEŘI

KUBA
AMÍK
HONZA
ADAM
MARA
ERIK
 
 
 
 
KUBA
NIK
 
 
 
 




družina skautek
MEDVĚDICE

ŘÍZEK
BARBIE
TINA
DENDA
PAMPELIŠKA
TRPASLÍK
 
 
 
KAČKA
NATKA
 
 
 
 




družina starších skautů
ORLÍCI

E.T.
LOUPEŽNÍK
RÁDIO
KŘOVÁK
ONDRA




družina rangers
ŽABIČKY

VŠETEČKA
VEJA
HERMELÍN
ŠVESTKA
BORŮVKA




družina vedoucích
GRYF

ŠPENDLÍK
JIRKA
SNĚŽENKA
MAKULA



BÝVALÍ SOUROZENCI

         
 
 
 
 
 
BARČA
PIRÁT
TOM
ZLATOKOP
HANČA
ELIŠKA
ELČA
SABČA
MÍŠA
MARUŠKA
DENČA
LADA
DANIELKA
VEVE
ADAM
EVČA
KNOFLÍK
WŘEŠŤA
ZLATOVLÁSKA
VOJTA
KRISŤA
LEONKA
TOM
ONDRA
GOGO
JEŠTĚRKA
DUŠAN
PRÓFA
VOJTA
HOBIT
MATY
LUKY
ONDRA
CUNAMI
SESTRA
BRATR
BERÁNEK
FILDA
SIR
ADA
TRAKTOR
LINDA
TOBÍK
ALEŠEK
ŠIMON
ČERTÍK
ELFÍK
JITŘENKA
KUBÍK
MAŇAS
ALEJANDRO
ŽELVA
ADÁMEK
PÉŤA
GREP
MLASK
BRZDA
KOSATKA
JONÁŠ
EVČA
NIKČA
MÝVAL
PÓREK
MARCO
ONDRÁŠEK
VIKY
KIKA
SOFČA
HAŇA
HONZA
KUBA
ČÁRA
TYGŘICE
ČVACHTA
TOM
KAKTUS
PEKAŘ
ŠIMON
VERČA
MÍŠA
KNEDLÍK
ONDRA
ŠKORPIÓN
KUBA
SKŘÍTEK
LUKÁŠ

Honzík Romča
Roaman ..
Kecka
Petra Chalupová
Ela
Eliška Šemnická
Dojčla
Marie Deutschelová
Peťula
Petra Česneková
Áďa
Adrián Balica
Ondra
Ondřej Michalec






Betyke
Alžběta Kelnarová
       





Janča
Jana ...
       





Marťa
Martina ...
       





Nikča
Nikola Kožuchová
       







Terka
Tereza Chalupová
       





Kamča
Kamila Dupalová
       





Opice
Barbora Lysá
       





Marky
Markéta Chalupová
       







Štrůdl
Kateřina Vrabcová
       





Kolouš
Eva Vrabcová
       





Soptík
Markéta Klusáková
       





Panda
Aneta Klusáková
       







Štístko
Veronika Vašíčková
       





Veverka
Veronika Červinková
       





Terka
Tereza Pelantová
       





Kačka
Kateřina Sedlaříková
       







Anča
Aneta Zlámalová
       





Jani
Jana Rozsypálková
       





Monča
Monika Výchopňová
       





Paťka
Patricie Kratochvílová